درباره پوشاک وان سی

آغاز کار مجموعه فروشگاههای وان سی در سال ۷۶ با نام پوشاک ارزانی رضا با مدیریت آقای رضا نامجو آغاز به کار کرد و پس از ۱ سال مشکلات کاری ، پوشاک رضا از سال ۱۳۸۵ تعطیل و پس از وقفه یکساله و تلاش مجدد ایشان در یک مغازه کوچک در خیابان برازنده آغاز کار وان سی شد و پس از آن به مغازه ای در خیابان اشراق به مساحت بزرگتر وسعت پیدا نمود.

با همت و تلاش استارت توسعه مجموع فروشگاهها وانسی آغاز گردید و با اضافه نمودن شعب دیگر در چهارراه رزمندگان و ابتدای رباط دوم نام وان سی به عنوان یک برند شناخته شده و به قول مدیر فروشگاه رمز موفقیت وان سی در خرید و سلیقه و نوآوری در فروشگاههای وان سی بوده و همت و تلاش و پشتکار زیاد و متفاوت بودن از بقیه فروشگاهها و اینک پس از سختیهای فراوان و اضافه کردن شعب به تعداد ۳ مرکز می باشد و پس از آن بزرگترین فروشگاه شمال شهر اصفهان به مساحت ۱۸۵ متر با پکیجی کامل از برندهای دنیا و دکوراسیونی نو و خلاقانه که همه این موارد با همت و ابتکار خودشان بوده و در حال فعالیت می باشد.

مجموعه فروشگاههای وان سی با کادری مجرب و آماده همیشه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.به صورت یک خانواده همیشه در کنار ما بوده و بودن شما باعث پیشرفت وان سی بوده است و این پایان کار فروشگاههای وان سی نمی باشد .منتظر خبرهای خوب از وان سی باشید.

این پیام مدیریت مجوعه وان سی ، آقای نامجو به شما مشتریان عزیز است:

این شمایید که ما را به بالاترین درجه کاری خود می رسانید . دست تک تک شما را می فشاریم.

زمینه کاری ما

کت ، شلوار ، پیراهن ، کراوات ، پاپیون ، گیره کراوات ، بدلیات ، ساس بند ، کفش مردانه ، ادکلان ، کلاه گپ ، ساک ورزشی ، فندک ، ست رکابی شلوارک ، جوراب اسپرت ، لباس زیر

بلوز ، شومیز ، شلوار لی و پارچه ای ، تاپ ، مانتو ، بیلر لی ، شال ، کفش زنانه ، ادکلان ، گردنبند ، کیف زنانه ، شیکر اسپرت ، ست ورزشی ، جوراب ورزشی ، دستمال سر

عرضه برترین پوشاک مردانه با برترین کیفیت

با مراجعه به شعبات وان سی می توانید انواع پوشاک مردانه از جمله کت ، شلوار ، پیراهن ، کفش ، کلاه و… را با برترین کیفیت تهیه نمایید.ما در کنار شما هستیم.

آسان سفارش دهید

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی ما به راحتی و آسانی سفارش دهید و دیگر نگران ست کردن لباسها و پوشاک خود نباشید.ما را برای پوشاک خود انتخاب کنید.

عرضه متنوع ترین پوشاک زنانه

در شعبات وان سی می توانید انواع پوشاک زنانه همچون بلوز ، شومیز ، شلوار لی و پارچه ای ، مانتو ، شال و… را با متنوع ترین مدلها و رنگها تهیه نمایید.ما با شما هستیم