عرضه متنوع ترین پوشاک زنانه

در شعبات وان سی می توانید انواع پوشاک زنانه همچون بلوز ، شومیز ، شلوار لی و پارچه ای ، مانتو ، شال و... را با متنوع ترین مدلها و رنگها تهیه نمایید.ما با شما هستیم

آسان سفارش دهید

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی ما به راحتی و آسانی سفارش دهید و دیگر نگران ست کردن لباسها و پوشاک خود نباشید.ما را برای پوشاک خود انتخاب کنید.

عرضه برترین پوشاک مردانه با برترین کیفیت

با مراجعه به شعبات وان سی می توانید انواع پوشاک مردانه از جمله کت ، شلوار ، پیراهن ، کفش ، کلاه و... را با برترین کیفیت تهیه نمایید.ما در کنار شما هستیم.

درباره پوشاک وان سی:

آغاز کار مجموعه فروشگاههای وان سی در سال ۷۶ با نام پوشاک ارزانی رضا با مدیریت آقای رضا نامجو آغاز به کار کرد و پس از ۱ سال مشکلات کاری ، پوشاک رضا از سال ۱۳۸۵ تعطیل و پس از وقفه یکساله و تلاش مجدد ایشان در یک مغازه کوچک در خیابان برازنده آغاز کار وان سی شد و پس از آن به مغازه ای در خیابان اشراق به مساحت بزرگتر وسعت پیدا نمود.

با همت و تلاش استارت توسعه مجموع فروشگاهها وانسی آغاز گردید و با اضافه نمودن شعب دیگر در چهارراه رزمندگان و ابتدای رباط دوم نام وان سی به عنوان یک برند شناخته شده و به قول مدیر فروشگاه رمز موفقیت وان سی در خرید و سلیقه و نوآوری در فروشگاههای وان سی بوده و همت و تلاش و پشتکار زیاد و متفاوت بودن از بقیه فروشگاهها و اینک پس از سختیهای فراوان و اضافه کردن شعب به تعداد ۳ مرکز می باشد و پس از آن بزرگترین فروشگاه شمال شهر اصفهان به مساحت ۱۸۵ متر با پکیجی کامل از برندهای دنیا و دکوراسیونی نو و خلاقانه که همه این موارد با همت و ابتکار خودشان بوده و در حال فعالیت می باشد.

مجموعه فروشگاههای وان سی با کادری مجرب و آماده همیشه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.به صورت یک خانواده همیشه در کنار ما بوده و بودن شما باعث پیشرفت وان سی بوده است و این پایان کار فروشگاههای وان سی نمی باشد .منتظر خبرهای خوب از وان سی باشید.

این پیام مدیریت مجوعه وان سی ، آقای نامجو به شما مشتریان عزیز است:

این شمایید که ما را به بالاترین درجه کاری خود می رسانید . دست تک تک شما را می فشاریم.

ماموریت ما

ماموریت ما بهترین بودن برای مشتریان است.

کت ، شلوار ، پیراهن ، کراوات ، پاپیون ، گیره کراوات ، بدلیات ، ساس بند ، کفش مردانه ، ادکلان ، کلاه گپ ، ساک ورزشی ، فندک ، ست رکابی شلوارک ، جوراب اسپرت ، لباس زیر

بلوز ، شومیز ، شلوار لی و پارچه ای ، تاپ ، مانتو ، بیلر لی ، شال ، کفش زنانه ، ادکلان ، گردنبند ، کیف زنانه ، شیکر اسپرت ، ست ورزشی ، جوراب ورزشی ، دستمال سر

عرضه بهترین پوشاک بچه گانه

این شمایید که ما را به بالاترین درجه کاری خود میرسانید…

دست تک تک شما را می فشاریم.

فروشگاه اینترنتی وان سی
بازگشت به بالا